پروژه دریاچه


اطلاعیه شماره 2 پروژه دریاچه

به استحضار علاقمندان به سرمایه گذاری در پروژه دریاچه (منطقه 22) صندوق رفاه اعضای هیات علمی دانشگاه تهران می رساند جهت پاسخگویی به سوالات مطروحه در مورد پروژه و اطلاعیه شماره 1، جلسه ای در ساعت 10 صبح پنجشنبه 30 آذر ماه 91، در محل تالار جنبی الغدیر دانشکده مدیریت دانشگاه تهران (خیابان جلال آل احمد، نبش چمران) برگزار می گردد. تمامی متقاضیان اعم از اعضای محترم هیات علمی یا کارکنان شریف دانشگاه تهران می توانند جهت دریافت پاسخ سوالات خود در جلسه مزبور شرکت نمایند.

صندوق رفاه اعضای هیات علمی دانشگاه تهران

 


آگهی دعوت مجمع عمومی (نوبت دوم)

صندوق رفاه اعضای هیات علمی دانشگاه تهران

  (نوبت اول به دلیل به حد نصاب نرسیدن اعضاء تشکیل نگردید)

      بدینوسیله از اعضای محترم دعوت می شود راس ساعت 17 روز یکشنبه سوم دی ماه نود و یک در جلسه مجمع عمومی سالیانه (نوبت دوم) در محل دفتر صندوق واقع در خیابان 16 آذر- خیابان راهنما- پلاک 23 تشکیل میگردد، حضور بهم رسانند.

      دستور جلسه :

          1-    استماع گزارش ریاست محترم هیات امناء صندوق

          2-    قرائت و تصویب گزارش هیات مدیره صندوق

          3-    قرائت و تصویب گزارش بازرس قانونی

          4-    تصویب ترازنامه و صورت های مالی منتهی به 29 اسفند 90

          5-    سایر موارد

 

     رئیس هیات امناء


اطلاعیه شماره 1 پروژه دریاچه

دانشگاهیان محترم دانشگاه تهران

با سلام و احترام

پس از آرزوی قبولی عزاداری های سالار شهیدان و ضمن تقدیر از اعتماد شما عزیزان نسبت به صندوق رفاه اعضای هیئت علمی دانشگاه تهران به استحضار می رساند با توجه به اتمام پروژه ابوریحان، با استعانت از درگاه احدیت و حسب مذاکرات به عمل آمده با شهردار محترم تهران و شهردار منطقه 22، صندوق اقدام به شناسایی قطعه زمینی به مساحت 7400 مترمربع با کاربری تجاری-مسکونی با مالکیت شهرداری و دارای سند مالکیت نموده است. این صندوق تمامی همکاران دانشگاه تهران اعم از اعضای محترم هیئت علمی و کارمندان شریف دانشگاه را به سرمایه گذاری در این پروژه که بر اساس محاسبات کارشناسی دارای سودآوری بسیار بالایی خواهد بود بر اساس شرایط و نحوه سرمایه گذاری که در فایل پیوست اعلام می گردد دعوت می نماید. لذا از علاقمندان سرمایه گذاری در طرح مذکور تقاضا می گردد جهت اطلاع از متن کامل اطلاعیه شامل مشخصات پروژه، امتیازات سرمایه گذاری در این طرح و شرایط و نحوه پرداخت و همچنین موقعیت مکانی پروژه، فایل های پیوست زیر را  دانلود نموده و نسبت به پرداخت مرحله اول اقدام نمایند.

فیش های واریزی را به دفتر صندوق واقع در خیابان انقلاب، خیابان 16 آذر، کوچه راهنما، پلاک 23 ارائه و رسید دریافت نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با تلفن های 61113702 (3702 داخلی دانشگاه) و 66404005 دفتر صندوق رفاه تماس حاصل فرمایید. این وب سایت نیز به مرور تکمیل شده و تمامی اطلاعیه ها و اخبار نیز در آن منتشر خواهد شد.

اطلاعیه شماره 1

پیوست 1