آگهی مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده (نوبت دوم) موسسه صندوق رفاه اعضای هیأت علمی دانشگاه تهران به شماره ثبت ۱۹۶۷۴ و شناسه ملی ۱۰۸۶۱۸۱۹۷۶۳

۰۳ مرداد ۱۴۰۱ | ۱۴:۰۸ کد : ۱۲۵۷۴ اطلاعیه ها
تعداد بازدید:۱۲۹۹

اعضای محترم صندوق رفاه اعضای هیأت علمی دانشگاه تهران

(دارندگان برگ سهام یا شماره عضویت)

موضوع: برگزاری مجمع عمومی و انتخاب  اعضای هیأت امناء و بازرسین صندوق وتصویب صورت های مالی منتهی به اسفند سال 1400

با عنایت به شرایط خاص بیماری کرونا مجمع عمومی بصورت حضوری و مجازی برگزار می گردد. لذا بدینوسیله از جنابعالی دعوت می­نماید در جلسه مجمع عمومی (نوبت دوم) که در روز شنبه 22 مردادماه از ساعت 16 الی 17:30 در محل اتاق شورا دانشگاه برگزار میگردد شرکت فرمائید.

چنانچه هر یک از اعضای محترم برای عضویت در هیأت امناء و بازرسان صندوق کاندیدا می­باشند تا روز شنبه 1401/05/15 درخواست کتبی خویش را به دفتر صندوق (از طریق پیامک + ایمیل+ اتوماسیون و حضوری) اعلام تا هماهنگی­های لازم در این خصوص صورت پذیرد.

 برای حضور در مجمع مجازی لازم است با شناسه یکتای خود به لینک اتاق شورای دانشگاه به آدرس (http://vroom.ut.ac.ir/shora ) متصل شوید.

همچنین برای انتخاب 6 نفر اعضای اصلی هیأت امناء و همچنین 1 نفر بازرس اصلی صندوق و تأیید صورتهای مالی سالانه صندوق سایت (https://vote.ut.ac.ir ) از ساعت 10 صبح الی 17 باز خواهد شد  و می توانید در هر سه مورد (هیأت امناء و- بازرسان- تأیید صورتهای مالی) گزینه های مورد نظر را انتخاب فرمائید.

قابل ذکر است تراز مالی صندوق و اسامی کاندیداها در سایت صندوق به نشانی( https://pwf.ut.ac.ir/fa ) بارگزاری خواهد شد.

دستور جلسه:

  1. گزارش عملکرد هیأت مدیره
  2. تصویب صورتهای مالی منتهی به 29 اسفند 1400
  3. انتخاب اعضای هیأت امناء و بازرسان صندوق

( ۲ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.